WollemiPine.com - Wollemi Pine Watch newsletter Issue 11
Wollemi Pine
English English | Polski Polski
scale
line
scales
 
   Pozostałe newsy
Promocja! Chcesz mieć Park Jurajski w Twoim domu ?? - żaden problem !!!
Wiecej...
   
   
   
   
   
    
Czy wiesz, że...?
.........................

Jako subskrybent naszego Newslettera będziesz otrzymywał najświeższe informacje wprost na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.
Wollemi Watch Wollemi Pine Logo
Time Line
Menu Bar
Drukuj DrukujNewsletter Wollemi Pine

PIERWSZY W POLSCE OKAZ WOLLEMII SZLACHETNEJ (WOLLEMI PINE) NA AUKCJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Firma Plantpol Zaborze razem z Ambasadą Australii przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy w Polsce okaz niezwykłej rośliny Wollemi Pine, jednego z najrzadszych i najstarszych drzew na świecie.
Ten wspólny projekt wzbogacił zasoby fundacji Jurka Owsiaka zbierającej fundusze na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz na naukę udzielania pierwszej pomocy.
Uroczyste przekazanie drzewka Wollemi Pine wraz z certyfikatem nr 1 odbyło się w siedzibie firmy. Po swoją wylicytowaną "roślinę z epoki dinozaurów" miłośnik ciekawych okazów przyjechał z Częstochowy wraz z całą rodziną.


Życzymy właścicielowi pierwszego okazu, by przez wiele lat ta niezwykła roślina cieszyła swym pięknym i zdrowym wyglądem oraz urzekała swym niezwykłym pochodzeniem.

Tapety z Wollemi Poine na Twój pulpit

Zanim będzie można nabyć te wspaniałe rośliny można mieć własne Wollemi już teraz - wystarczy umieścić ich zdjęcie na pulpicie Twojego komputera. Przejdź do działu tapet i wybierz swoje Wollemi.
Do góry Do góry


 
 
scale
© 2006 Wollemi Pine. Trademarks of the Wollemi Pine Group Mapa serwisuSite Map     Kontakt z namiKontakt z nami
corner